Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
Početna stranicaPortalLatest imagesPretraľnikRegistracijaLogin

 

 Čovjek se boji onoga što ne razumije

Go down 
2 posters
Autor/icaPoruka
Optimyst
Admin
Optimyst


Broj postova : 143
Join date : 11.06.2017
Lokacija : Iza ugla

Čovjek se boji onoga što ne razumije Empty
PostajNaslov: Čovjek se boji onoga što ne razumije   Čovjek se boji onoga što ne razumije Empty18.06.17 9:56

Strašan je jedino strah.-Francis Bacon

Bojite li se nečaga što vam je novo?
Kako objašnjavate ljude kada diskriminiraju drugačije od sebe ?
[Vrh] Go down
https://okforum-hr.forumcroatian.com
tanuki




Broj postova : 27
Join date : 27.06.2017

Čovjek se boji onoga što ne razumije Empty
PostajNaslov: Re: Čovjek se boji onoga što ne razumije   Čovjek se boji onoga što ne razumije Empty29.06.17 17:48

dali ti to govoriš o homoseksualizmu?
[Vrh] Go down
Optimyst
Admin
Optimyst


Broj postova : 143
Join date : 11.06.2017
Lokacija : Iza ugla

Čovjek se boji onoga što ne razumije Empty
PostajNaslov: Re: Čovjek se boji onoga što ne razumije   Čovjek se boji onoga što ne razumije Empty29.06.17 17:57

Između ostaloga,ali ne samo o homoseksualizmu.
[Vrh] Go down
https://okforum-hr.forumcroatian.com
tanuki




Broj postova : 27
Join date : 27.06.2017

Čovjek se boji onoga što ne razumije Empty
PostajNaslov: Re: Čovjek se boji onoga što ne razumije   Čovjek se boji onoga što ne razumije Empty29.06.17 18:08

Pa eto učinilo mi se, ali ja jesam možda malo konzervativan i ne sviđaju mi se te moderne parade ponosa. da se razumjemo, nemam ništa protiv pedera i lezbi jer to je jednostavno devijacija prirode i po uzoru na staru grčku treba uvažavati takve osobe; jer kada priroda uzme na jednoj srani onda obilno pokloni na drugoj strani tako da su pederi ( i lezbe) u pravilu vrhunski muzičari ili matematičari ali mi je glupo izlaziti na ulicu, vitlati zastavama i tvditi da smo svi isti! Istina je da nismo isti!
[Vrh] Go down
Optimyst
Admin
Optimyst


Broj postova : 143
Join date : 11.06.2017
Lokacija : Iza ugla

Čovjek se boji onoga što ne razumije Empty
PostajNaslov: Re: Čovjek se boji onoga što ne razumije   Čovjek se boji onoga što ne razumije Empty29.06.17 18:23

Paradama žele poslati poruku tolerancije i nenasilja jer je istina da su bili izloženi fizičkom i psihičkom nasilju zbog seksualnog opredjeljenja...i potpuno se slažem da je puno njih sklono raznim vidovima umjetnosti i jako su dobri u tome.
[Vrh] Go down
https://okforum-hr.forumcroatian.com
tanuki




Broj postova : 27
Join date : 27.06.2017

Čovjek se boji onoga što ne razumije Empty
PostajNaslov: Re: Čovjek se boji onoga što ne razumije   Čovjek se boji onoga što ne razumije Empty29.06.17 18:34

pa onda idemo prihvatiti istinu: dakle muškarac ima kurac a žena pičku i istina je da tako postoji svijet, na jebačini dakle, ali ako se nekom sviđa gurati kurac u debelo crijevo to je za mene devijantno ponašanje i nitko me ne može uvjeriti da je to normalno! Slažem se da osobe koje su greškom prirode rođene takve ne treba kažnjavati ali isto tako ne traba ih ni potencirati!
[Vrh] Go down
Optimyst
Admin
Optimyst


Broj postova : 143
Join date : 11.06.2017
Lokacija : Iza ugla

Čovjek se boji onoga što ne razumije Empty
PostajNaslov: Re: Čovjek se boji onoga što ne razumije   Čovjek se boji onoga što ne razumije Empty29.06.17 18:59

Kažeš "rođene takve"-misliš da se takvi rađaju ili se svjesno odluče postati,ili ih u nekom momentu počne uzbuđivati isti spol?
[Vrh] Go down
https://okforum-hr.forumcroatian.com
tanuki




Broj postova : 27
Join date : 27.06.2017

Čovjek se boji onoga što ne razumije Empty
PostajNaslov: Re: Čovjek se boji onoga što ne razumije   Čovjek se boji onoga što ne razumije Empty29.06.17 19:12

Optimyst je napisao/la:
Kažeš "rođene takve"-misliš da se takvi rađaju ili se svjesno odluče postati,ili ih u nekom momentu počne uzbuđivati isti spol?
ne to nema veze sa svjesnim odlučivanjem to je jednostavno greška prirode i to treba prihvatiti! ti ljudi su dio naše zajednice i kao što rekoh uglavnom nadareni iznad prosjeka i zato ih treba poštovati, ali isto tako ne treba ih ni potencirati! Čemu parada ponosa?
[Vrh] Go down
Optimyst
Admin
Optimyst


Broj postova : 143
Join date : 11.06.2017
Lokacija : Iza ugla

Čovjek se boji onoga što ne razumije Empty
PostajNaslov: Re: Čovjek se boji onoga što ne razumije   Čovjek se boji onoga što ne razumije Empty29.06.17 19:26

Ako si i površno pratio-vidio si da je svake godine na paradi sve manje nasilja,dakle poslužila je u suzbijanju mržnje i nasilja prema homoseksualcima,što joj je,vjerujem i bio cilj...
[Vrh] Go down
https://okforum-hr.forumcroatian.com
tanuki




Broj postova : 27
Join date : 27.06.2017

Čovjek se boji onoga što ne razumije Empty
PostajNaslov: Re: Čovjek se boji onoga što ne razumije   Čovjek se boji onoga što ne razumije Empty29.06.17 20:03

pratio sam površno i zaključio da je parada ponosa politički čin, a ne tolerancija prema osobama drugačije spolne orijentacije, Ako se osvrneš na povijest i 50 g prije homoseksualizam se tretirao kao bolest pa su tako osobe koje su priznale homoseksualnost bile izložene kemijskoj kastraciji!
eto ja to ne prihvačam , ali opet dopusti da ni ne razumijem kako netko može uživati u guranju kurca u debelo crijevo i to mi nikako nije jasno!
[Vrh] Go down
Sponsored content





Čovjek se boji onoga što ne razumije Empty
PostajNaslov: Re: Čovjek se boji onoga što ne razumije   Čovjek se boji onoga što ne razumije Empty

[Vrh] Go down
 
Čovjek se boji onoga što ne razumije
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
 :: ZNANOST :: Psihologija-
Forum(o)Bir: